Співзасновники і викладачі
PHOTINUS Studio x School
ініціатива художниці Лєри Полянськової, художників Макса Роботова та Івана Світличного й музиканта Георгія Потопальського. Створена як майстерня для експериментальних робіт із цифровими інструментами (звук, відео, програмування тощо), Photinus studio поступово розвинулася в художнє ком'юніті фахівців різних професій — художників, програмістів, інженерів, — об'єднаних інтересом до мистецтва нових медій.
Художник працюючий з новими медіа, музикант, куратор, викладач

Основна художня практика пов’язана з саунд-артом та новими медіа. Учасник SVITER art group. Співзасновник експозиційного середовища Shukhliada та Photinus studio.

З 2015 року учасник міждисциплінарної культурної організації «Інституція нестабільних думок». Учасник Українського павільйону 57-ї Венеційської бієнале, transmediale Vorspiel 2018 (Берлін, Німеччина), форуму Digital Cultures Festival 2019 (Варшава, Польща).

facebook @max.robotov.sviter.art.group
instagram @maxrobotov
facebook @sviter.sviter
instagram @_mediaklub
Мисткиня, викладачка

Працює в області відео- та саунд-арту, учасниця SVITER art group. Співзасновниця експозиційного середовища Shukhliada і Photinus studio. Учасниця міждисциплінарної культурної організації «Інституція нестабільних думок». Учасниця Українського павільйону 57-ї Венеційської бієнале, transmediale Vorspiel 2018 (Берлін, Німеччина), форуму Digital Cultures Festival 2019 (Варшава, Польща).

facebook @sviter.sviter
Митець, викладач

Художня практика пов’язана з новими медіа та science art. Співзасновник експозиційної середовища Shukhliada та Photinus studio. З 2015 року учасник міждисциплінарної культурної організації «Інституція нестабільних думок». Учасник Українського павільйону 57-ї Венеційської бієнале, transmediale Vorspiel 2018 (Берлін, Німеччина), форуму Digital Cultures Festival 2019 (Варшава, Польща). Чотириразовий номінант на Премію PinchukArtCentre. Лауреат Премії Малевича 2018


Митець, музикант, викладач

Основна практика — електронна музика, медіаарт, візуальне мистецтво. Співзасновник Photinus studio та першої школи new media art — BLCK BOX, з авторськими курсами провідних медіаартистів. За участю Георгія реалізовані важливі проєкти сучасного культурного життя України: постановка електроакустичної опери «Лімб», опер «Воццек», AEROPHONIA, GAS (формація «Нова опера»), музично-світлові шоу фонтанів на Майдані Незалежності.

instagram @ujif_notfound
instagram @gosh_substance
instagram @georgpotopalskiy
facebook @Georgiy.Potopalskiy
website
Митці PHOTINUS Studio x School
Данило Сябро

Danil Siabro

Креативний медіахудожник, продюсер та програміст з великою кількістю досвіду у кінотелевиробництві та у цифровому мистецтві.

Данило володіє різними мовами програмування на високому рівні.

Він працює з такими новими технологіями як:
- аудіореактивність;
- захват об'єктів та відстеження руху; розпізнання об'єктів;
- обмін даними між різними програмами різними протоколами TCP|UDP|OSC|MIDI та інш. в реальному часі;
- створення та робота з нейронними мережами.

Багато досвіду розробки прикладних програм та ігор на ігрових двигунах Unity, Unreal Engine.

Instagram:
@danil_siabro
Дмитро Тентюк
Dmytro Tentiuk
OTY.10
Міждисциплінарний художник та музикант
Дмитро Тентюк - міждисциплінарний художник та музикант із псевдонімом ОТY.10.

Зараз навчається на 6 курсі відділу станкової графіки в НАОМА. Працював як із графікою, живописом, так і зі скульптурою та декоративно-прикладним мистецтвом.

Навчаючись на першому курсі в НАОМА він також почав навчатися графічному дизайну в КАМА. З 2020-го року Дмитро повноцінно почав працювати з новими медіа, знайшов однодумців та вчителів в обличчі формації Photinus Studio, пізніше він, та кілька учасників утворили ще одну формацію _mediaklub, в рамках якої зробили вже 3 аудіоперформанси.

Instagram:
@oty.10
@d.tentiuk
Website:
www.oty10.com

Емма Грюнвальд
Emma Grünwald
Аудіовізуальна мисткиня; викладачка / ментор; мультидисциплінарний дизайнер; також створює візуальну і маркетингову комунікації
З 2008-го року, використовує різного роду інструменти - фотографію, мультидисциплінарний дизайн, каліграфію, копірайтинг для створення візуальної та змістової комунікації. Робота у сфері діджитал маркетингу і піару допомагає їй не тільки показати візуально, а й розповісти історію бренду, тим самим створивши цілісну картину про проєкт.

З минулого року в її арсенал також додалися: генеративна графіка, створення музики, аудіовізуальні перформанси, управління світлом та віджеїнг.

За останній рік: встигла попрацювати візуальним художником / художником по світлу та віджеєм на вечірках в клубі 2с1b на Нижньоюрківській 31, до його закриття; почала вести комунікацію Photinus Studio x School; почала створювати музику і візуальний супровід до неї в проєкті äsczea; стала резидентом формації Photinus Studio та _mediaklub; була співорганізатором фестивалів Pirnovo/Polytelo; а також пройшла навчання в Module.exchange.


Instagram:
@emma.grunwald
@asczea
@visual.esc
Soundcloud:
@asczea
Євгеній Арлов
Eugene Arlov
Інтермедіа митець, дизайнер
Інтермедіа митець. Працює в області інтерактивних медіаінсталяцій та дизайну. Основна діяльність у сфері генеративної графіки, типографіці, аудіовізуальних інсталяцій, взаємодія між об'єктом і простором.

— Автор інсталяції «Баланс» 4th block trienalle.
— Учасник перформансу «Out of body experience».
— Реалізація інсталяцій у Довженко центр: «Ентузіязм», «І корабель пливе», «Лист до матері», «Відображення»

Instagram:
@arlov__
Facebook:
@eugene.arlov
Іван Гудима

Ivan Hudyma

Візуальний художник, скульптор
Іван Гудима художник, працює в різних галузях мистецтва.
Основна практика: візуальне мистецтво, скульптура, заповнення простору.

Учасник Photinus Studio, ОМИ студія (об'єднання майстрів мистецтва).
Автор інсталяцій у таких проєктах як Ukraine WOW, співавтор скульптурної композиції музиканту та композитору Миколі Леонтовичу.
Лауреат конкурсу академічної постановки "КОД"

Один з проєктів Івана "Дитя лісу" розкриває оживання та в цілому життя природи. Дві скульптури виконані з кори дерева та покриті мохом. Це жива біосистема, організована за законами природи. Все в ній логічно, розумно, допомагає одне одному жити, в тому числі й людині.

Instagram:
@ivan1hudyma
Ігор Соколов
Igor Sokolov
Художник нових медіа та VJ
Резидент Photinus Studio та Carbon. Ігор Соколов - художник нових медіа та VJ.

Автор інсталяцій у таких проєктах як "Ukraine WOW" та "Музей науки". Учасник міжнародного 12-го трієнале "4th Block", веб перформансу "Out of body experience". Викладач курсу Touchdesigner у Carbon. Організатор фестивалю "Пирново", а також технічний директор багатьох вечірок і проєктів.

У своїй практиці працює зі світлом та генеративною графікою встановлюючи зв'язок між фізичною реальністю і діджитал середовищем. Надихається електронною музикою.

Instagram:
@abanamat.dovlatov
Михайло Вибодовський
Mykhailo Vybodovskyi
Художник

Працює Head of Project у Gres Todorchuk. Учасник медіа формації Photinus Studio. Співавтор інсталяцій у проєкті "Ukraine WOW", технічний директор у проєктах "Музей науки" та "Чорнобиль. Подорож". Учасник веб перформансу "Out of body experience". Займається фото та відео зйомками з використанням дрону.


Instagram:
@miclend
Олександр Сіроус
Oleksandr Sirous
Медіа і саунд художник, викладач
Олександр Сіроус - медіа і саунд художник. Основна практика - електронна музика, медіаарт, візуальне мистецтво. Учасник Photinus Studio, викладач KAMA, та Carbon.

Брав участь в комерційних проєктах Ukraine WOW і Музеї Науки; в художніх проєктах і резиденціях, перформансах та колективних виставках в Довженко центрі, а також в різних міжнародних артрезиденціях.

Instagram:
@alexsirous
Павло Сірко
Pavlo Sirko
Художник нових медіа та моушн-графіки
Pavlo Sirko - Художник нових медіа та моушн-графіки. Учасник мистецької формації Photinus Studio та Carbon. Художник по світлу в Космос табір, віджей в Kontrabass Promo.

Instagram:
@pavlo_sirko
Facebook:
@pavlo.sirko
PRYVYD
Медіа-артист та віджей
Медіа-артист та віджей з Києва. Використовує засоби нових медіа для висловлення своїх ідей у формі образів, які перебувають у динамічній композиції, тим самим розвиваючи головну ідею абстрактного мистецтва.

Дотримується принципу «максимум виразності мінімумом засобів» в спробі відсіяти все зайве і сконцентруватися на суті - те, чого дуже часто не вистачає людям в сучасному житті. Учасник формації Photinus, брав участь у івентах від Carbon.

Instagram:
@pryvvvyd
Made on
Tilda