Інші проєкти засновників та учасників Photinus Studio та School

Учасники Photinus Studio x School також ведуть свої проєкти й періодично ви можете бачити їх у наших соцмережах

_mediaklub

— експериментальний музичний колектив, створений на базі Photinus Studio. Продумані імпровізації й гнучкий склад групи, кожен раз збирає та поєднує саунд так, що сети ніколи не звучать однаково.

Музика _mediaklub це синтез електронних та аналогових інструментів, складних ритмів й мінімалістичних партій — так учасники/-ці досліджують взаємодію між собою в незвичній музичній формі.


instagram @_mediaklub
facebook @mediaklub.mediaklub
soundcloud
youtube
Shukhliada exposition environment
Експозиційне середовище Шухляда складається з трьох частин: світ матеріальний, світ віртуальний і світ глядацького сприйняття.

Заснована художниками Лєрою Полянськовою, Максом Роботовим та Іваном Світличним, вона виникла як потреба створення середовища, що є порожнечею з багатоваріативним потенціалом, з можливістю розвитку й формування з нуля.


website
facebook @Shukhliada
instagram @_shukhliada

SVITER art-group
дует Лєри Полянськової та Макса Роботова

Основна практика цих художників — нові медії, тобто робота зі звуком, відео та цифровим мистецтвом. Лєра і Макс співзасновники Photinus studio, експозиційного середовища Shukhliada, а з 2015 року беруть участь у міждисциплінарній культурній організації «Інституція нестабільних думок».

Вони були учасниками українського павільйону 57-ї Венеційської бієнале, transmediale Vorspiel 2018 (Берлін, Німеччина) й форуму Digital Cultures Festival 2019 (Варшава, Польща).

facebook @sviter.sviter
youtube

Ujif_notfound

Ujif_notfound [UN] - медіапроєкт Георгія Потопальського

Основний напрямок діяльності - створення мультимедійних систем, заснованих на алгоритмах кінетичних відносин між людиною і програмою. «Живі» виступу засновані на генерації аудіовізуальних потоків в реальному часі. Керуючи заздалегідь написаними програмами (патчами) Ujif_notfound, при кожному новому запуску створює унікальне аудіовізуальний простір, яке існує лише під час виконання, і повторити його точно неможливо.

instagram @ujif_notfound
facebook @UN.2114.Ujif.notfound
website
Gosh
саунд та віжуал продюсер

instagram @gosh_substance
Made on
Tilda